14 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна FB Суд став на сторону держави в справі про поручительство Коломойського перед НБУ...

Суд став на сторону держави в справі про поручительство Коломойського перед НБУ — ЗМІ

Суд зупинив провадження про розрив особистих поручительств Ігоря Коломойського перед Національним банком за кредитами рефінансування на 9,2 мільярда гривень, які були видані Приватбанку до націоналізації.

Про це йдеться в рішенні Київського апеляційного суду, повідомляє НВ Бізнес.

Суд задовольнив клопотання Приватбанку, яке підтримав НБУ, щоб відповідне провадження зупинили до винесення рішення у справі щодо скасування націоналізації Приватбанку. Рішення про розрив особистого поручительства було прийнято Печерським районним судом вночі 20 квітня в переддень голосування в другому турі президентських перегонів.

Як відомо, уряд і НБУ будуть оскаржувати в Шостому адміністративному апеляційному суді рішення Окружного адмінсуду від 18 квітня про визнання недійсною націоналізації Приватбанку.

Нагадуємо:

17 жовтня Госпсуд з аналогічної причини призупинив провадження у справі про визнання недійсним договору купівлі-продажу Приватбанку Мінфіну в процесі націоналізації.

Аналогічне клопотання подавав і Коломойський, яке задовольнив суд.

Але він попросив зупинити провадження до винесення рішення Госпсудом, який також розглядає справу про розрив цих же особистих поручительств Коломойського.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

В джерелах Калуша виявили кишкову паличку

В джерелах Калуша виявили кишкову паличку

0
У Калуському районі дослідили воду із трьох джерел. У всіх виявили небезпечні для здоров’я людини бактерії. Працівники Калуської...