4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB Суд зобов'язав повернути громадянство скандальному єпископу УПЦ МП Гедеону, якого не впускали...

Суд зобов’язав повернути громадянство скандальному єпископу УПЦ МП Гедеону, якого не впускали до України

уд зобов’язав Державну міграційну службу повернути українське громадянство єпископу Української православної церкви Московського патріархату Гедеону

Про це повідомляє “Українська правда“.

“Апеляційний суд у середу, 22 січня, підтримав рішення попередньої інстанції – Окружного адміністративного суду Києва – від 18 вересня 2019 року. Суди повністю задовольнили позов єпископа Гедеона (в миру Юрій Харон) до управління Міграційної служби у Волинській області. В ньому священник просив відновити його українське громадянство, скасоване ДМС 21 червня 2018 року”, – йдеться у повідомленні. Суди вирішили, що ДМС не мала права скасовувати українське громадянство Гедеона.

Рішення Шостого апеляційного суду набуває чинності в день ухвалення. Але, як пояснили в суді, міграційна служба ще може його оскаржити.

  • Нагадаємо, у лютому 2019 року в Борисполі затримали священика УПЦ (МП) Юрія Харона, який є антиукраїнським пропагандистом і адептом “рускава міра”.
  • Пізніше стало відомо, що вікарій УПЦ (МП), настоятель Десятинного храму у Києві єпископ Гедеон (Юрій Харон) вилетів до США.
  • Харона позбавили громадянства України через паспорт РФ та заборонили в’їзд до України.
  • СБУ встановила, що єпископ володіє паспортами трьох країн: РФ, України та США.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!