Син вихідців з Прикарпаття став найвідомішим нейрохірургом Аргентини
Диван на коліщатках в темній вітальні

Син вихідців з Прикарпаття став найвідомішим нейрохірургом Аргентини

Автор: Влада Гнатів
23/11/2020 20:10
-Реклама
-Реклама
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Педро Лилик – відомий у світі нейрохірург. Він власник найуспішнішої клініки в Аргентині.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Про дослідження лікаря в галузі нейрохірургії пишуть провідні медичні журнали. Але з обов’язковою приміткою: Педро Лилик – українець. Він володіє українською мовою, виховує дітей в українських традиціях, – повідомляє “Вісник”.

Чоловік пишається своїм батьківським корінням. Вияв­ляється, свого часу (у 30-х ро­ках минулого століття) роди­на переїхала до Аргентини з містечка Бурштин Івано-Франківської області.

Осівши за океаном, сім’я розпочала не лише облаштовувати свій побут, а й активно вести гро­мадське життя. Педро й сьо­годні, попри шалений робо­чий графік, знаходить час на те, щоб прислужитися українській громаді в Аргентині. Він очолює діаспору у своєму регіоні та планує відкрити у Буенос-Айресі українську школу. А ще донедавна керу­вав танцювальним ансамблем «Просвіта».

Успіхи у медичній галузі Педро Лилика справді виз­начні. Здобувши медичну ос­віту у Буенос-Айресі, він пройшов стажування у США. Через роки, заснувавши в Ар­гентині власну клініку, зумів зробити її найуспішнішою на континенті. Сьогодні пацієнтами українця є перші особи держави.

Педро Лилик розробив унікальні технології діагностики й методики ліку­вання. Медичний 3D-апарат, який використовується у клініці під час операцій, один з двох, що взагалі існують у світі. Комп’ютер видає об’єм­не зображення пацієнта на монітор, а також з його допомогою через супутник йде онлайн трансляція, щоб лікарі усього світу могли спо­стерігати та вчитися.