4.9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна Культура Талановитий художник презентував франківцям виставку живопису

Талановитий художник презентував франківцям виставку живопису

15 січня о 17.00, в Івано-Франківську у Центрі сучасного мистецтва відкриється виставка живопису івано-франківського художника Юрія Писаря «Amorphous».

«Завдяки різним технічним експериментам з фарбою та розчинниками автор дійшов до спрощеної подачі предметів; тільки завдяки кольоровій плямі та нечіткій формі. І таким чином це більше нагадує абстрактне бачення світу. Втім, саме в подачі кольорів активно використовується повітряна перспектива та система нюансово зближених тонів. Тематика експозиції є різною: від натюрморту та пейзажу – до оголеної натури, а об’єднуючою ланкою слугує саме розмиття чітких обрисів зображуваних обєктів. Оскільки саме таке бачення світу домінувало в системі сприйняття художника все його життя, то цей десяток вибраних художніх творів є прекрасним прикладом руху та розвитку образотворчої думки творця, де гармонія є вирішуючим фактором в побудові зображення на площині», – йдеться у повідомленні ЦСМ.

Експозиція складається із 15 полотен створених автором в техніці олійного живопису протягом п’яти минулих років.

Виставка триватиме впродовж двох тижнів за адресою: Івано-Франківськ, Марійки Підгірянки, 23.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Івано-Франківську відбулося родинне свято

У Івано-Франківську відбулося родинне свято

0
Сьогодні у Івано-Франківську по вулиці Національної Гвардії відбулося родинне свято, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у...