Залишайтеся вдома! Це актуально для кожного. А бути у безпеці та працювати у звичному режимі Вам допоможуть ТОП-10 відеопрограм для організації та проведення дистанційної роботи, які WestNevs підготував для Вас.
Ви неодмінно знайдете для себе найефективніший ресурс для ідеального проведення дистанційної роботи у повному обсязі чи частково для бізнесу, освіти, залежно від сфери Вашої діяльності під час карантину.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
1. Zoom – це сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей. Організувати зустріч може будь-який користувач, що створив обліковий запис. Безкоштовна версія програми дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин, однак на період пандемії сервіс прибрав це обмеження.
Поза тим вартість платного тарифу з необмеженою тривалістю конференцій всіх розмірів і з кількістю учасників до 100 чоловік – 14,99 доларів в місяць. Є тарифні плани і з іншими умовами (бізнес, підприємства), але вартість у них набагато вища.
Zoom відмінно підходить для відеоконференцій, роботи, індивідуальних та групових занять. Користувачі можуть використовувати додаток як на комп’ютері, так і на планшеті й телефоні.
2. WebEx – цей сервіс для проведення онлайн-конференцій вважається одним з найпопулярніших. Він допускає проведення різноманітних конференцій, тренінгів, перемовин або конференцій, а також семінарів у режимі онлайн. Для цього існує набір різних функцій, починаючи від показу графічних презентацій, закінчуючи онлайн-дошкою для спільних записів. Користування додатком є не настільки й складним, а налаштування функціоналу для власної зручності займає не більше 30 хв. Достатньо зручний цей інструмент є і для слухачів, котрим для участі навіть не знадобиться реєструватися або встановлювати програму на свій пристрій.
3. Skype – програма, яка дає змогу спілкуватися користувачам з усього світу. Мільйони компаній і окремих користувачів за допомогою Skype безкоштовно здійснюють відео- і голосові виклики, проводять конференції, надсилають миттєві повідомлення та обмінюються файлами з іншими користувачами Skype. Використовуйте Skype на пристрої, який підходить вам найбільше: мобільному телефоні, комп’ютері або планшеті.
Skype – це безкоштовна для завантаження та проста у використанні програма.
За невелику суму ви також зможете здійснювати виклики на телефонні номери та надсилати SMS. Можна використовувати похвилинну оплату або передплату. Це залежить від того, що для вас зручніше. Якщо розглядати бізнес-застосування, то ви зможете забезпечити ділове спілкування всіх співробітників, партнерів і клієнтів.
4. Viber — це мобільний додаток, що дозволяє телефонувати і відправляти текстові повідомлення іншим користувачам цього месенджера безкоштовно. Користуватися ним можна через wi-fi або мобільний інтернет. Вайбер відрізняється досить високою якістю звуку. Ніяких обмежень на кількість відправлених або отриманих повідомлень, а також на тривалість розмов немає.
Оплата, як зазвичай, може проводитися хіба що за використання мобільного інтернету або платних дзвінків.
5. WhatsApp Messenger – це безкоштовний додаток для обміну повідомленнями для Android та інших смартфонів. Для обміну повідомленнями й здійснення дзвінків у WhatsApp використовується інтернет-з’єднання телефона (4G/3G/2G/EDGE або Wi-Fi). Використовуйте WhatsApp замість SMS, щоб обмінюватися з друзями й рідними не лише повідомленнями, а й дзвінками, фото, відео, документами та голосовими повідомленнями.
6. TrueConf Server — призначений для організації групових відеоконференцій до 250 користувачів в локальних мережах будь-якої складності і через інтернет. Використання найсучасніших алгоритмів і технологій гарантує неперевершену якість зв’язку і надійність системи.
TrueConf розгортається в закритій мережі підприємства і працює автономно під вашим повним контролем. Розробники так само передбачили кілька рівнів захисту, починаючи від власного протоколу зв’язку і закінчуючи підтримкою шифрування по ГОСТу.
7. MyOwnConference — це зручний відеосервіс, що підтримує до 16 різноманітних міжнародних мов. Це дозволяє без проблем організовувати як локальні, так і міжнародні онлайн-перемовини з партнерами. У одній веб-конференції можуть одночасно розмовляти до 2 тис. людей. При цьому кожен може під’єднатися до перемовин з будь-якого зручного пристрою – смартфону на різних платформах, ноутбуку чи комп’ютера. Крім проведення різних трансляцій, існує можливість показу відеороликів, презентацій, демонстрації екрану свого пристрою, а також обміну текстовими повідомленнями у чаті.
8. ooVoo — безкоштовна програма, для організації відеоконференцій з високою якістю картинки. Між двома користувачами програми ooVoo відеоконференція відбувається абсолютно безкоштовно. Простий інтерфейс робить програму доступною для будь-якої категорії користувачів.
Якість відеокартинки безпосередньо залежить від швидкості з’єднання з Інтернетом, тому стабільна робота програми гарантована тільки на високій швидкості. Вікно відеоконференції виконано незвичним чином як тривимірний дисплей, здатний повертатися в різні боки.
9. Ресурс Learn@Home об’єднує всі навчальні канали YouTube, які студенти зможуть дивитися вдома. На цій сторінці є декілька каналів, кожен з яких призначений для певної вікової категорії учнів. На цей момент сервіс доступний тільки англійською мовою. Однак представники YouTube повідомили, що найближчим часом додадуть й інші.
10. Facebook Messenger – додаток для обміну миттєвими повідомленнями і відео, створений Facebook. Він інтегрований з системою обміну повідомленнями на основному сайті Facebook (Facebook Chat) і побудовано на базі відкритого протоколу MQTT. За даними на квітень 2017 року місячна аудиторія месенджера становила 1 млрд. користувачів.