Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».
Валерія «Нава» Суботіна «Полон»
З анотації: «86 діб українські військові тримали оборону в оточеному Маріуполі та на території заводу «Азовсталь». Для збереження життів бійців і порятунку поранених, наказом вищого військового командування, захисники припинили оборону, покинули територію заводу і мали здатися в так званий «почесний полон» у присутності міжнародних організацій і спостерігачів, з умовою обміну через 3-4 місяці. Валерія «Нава» Суботіна була в складі пресслужби полку «Азов». Їй судилося бути в полоні – спочатку в Оленівці, потім в Таганрозькій тюрмі – понад 11 місяців. Всі кола пекла, які вона пройшла за майже рік, Валерія описала в цій книжці. Постійне спостереження, контроль, приниження, нелюдські умови утримування, критичний дефіцит їжі та води, намагання ворога зламати її фізично і морально, підкорити, залякати, підштовхнути до зради – все це відбувалося з нею. Допити та катування виснажували. Неможливість контактів з друзями й рідними, дезінформація і пропаганда ворога забирали останню надію на обмін і свободу. Але неволя не зламала сміливу жінку, тепер вона – свідок злодіянь рф».
Томас Еріксон «В оточенні нарцисів»
З анотації: «Автор міжнародних бестселерів Томас Еріксон ділиться своїм секретом поводження з нарцисами. Якщо ви втомилися від їхнього постійного вимагання уваги, абсолютної впевненості у своїй правоті, потреби контролювати всіх і все навколо, ця книга допоможе зберегти здоровий глузд. За допомогою чотириколірної поведінкової моделі, відомої з книги «В оточенні ідіотів», Еріксон надає всі необхідні інструменти, щоб справитися не лише з нарцисами навколо вас, а і з нарцисичною поведінкою, яка стає все поширенішою завдяки соціальним мережам. Томас Еріксон допоможе вам зрозуміти, як з ними поводитися, не виснажуючи себе.
«Трохи менше думати про себе й трохи більше один про одного – це шлях до справжнього успіху та щастя», – стверджує Еріксон. Автор припускає, що нарциси зосереджуються на собі «коштом усіх інших» і відчувають себе вище правил. Він каже, що соціальні медіа – це «родючий ґрунт» для «культурного нарцисизму», бо суспільство винагороджує таку нарцисичну поведінку, як розміщення фотографій свого обіду в соцмережах».
Клелі Авіт «Я тут»
З анотації: «Роман Клелі Авіт – це сучасна версія «Сплячої красуні»: про кохання та надію. Ельза, гляціолог й альпіністка, після нещасного випадку в горах уже п’ять місяців перебуває в комі. Перед її сім’єю та лікарями постає питання про відключення жінки від систем життєзабезпечення… Тібо опиняється в тій самій лікарні і випадково потрапляє в палату Ельзи. Йому важко повірити, що вона не просто спить, і поступово в нього виникає переконання, що вона чує і розуміє кожне його слово. Тібо починає регулярно відвідувати хвору, і для Ельзи його візити стають ковтком свіжого повітря, надією на порятунок…
Так починає розгортатись історія кохання, що здатне врятувати обох головних героїв».