3 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Лютого, 2020
Головна Спорт ТОП 4 найбільш популярних моделей

ТОП 4 найбільш популярних моделей

Цей рейтинг деякі автовласники вважатимуть спірним , але насправді він точно відображає моделі, які користувались найбільшим попитом за всю історію. Адже мова буде йти не про ціле покоління моделі, а про конкретну платформу.

Peugeot 206

Французька модель примітна тим, що її неможливо віднести до ретро категорії, так як випуск її ще продовжується. Кількість проданих авто вже наближається до позначки в 10 млн. Такий показник був досягнений лише за 20 років виробництва (початок у 1998 році).

Компактне авто має модифікації у всіх сучасних кузовах та оснащується двигуном від 1 до 2 літрів.

Ford T

Досить незвично бачити у рейтингу американську модель, яка вже давно не випускається. Її можна вважати відправною точкою у світовому автобізнесу. На той час вона практично не мала конкурентів завдяки низькій вартості, а після декількох років виробництва її ціна впала майже ще втричі.

За весь час було продано 16,5 млн. екземплярів. Авто комплектувалось доволі потужним на той час двигуном у 22,5 к.с. та розганялось до 70 км/г, що було більш ніж достатньо. Навіть важко уявити скільки коштує зараз один екземпляр, якщо його можна знайти в непоганому стані.

ВАЗ «Жигулі»

Створена на основі італійської моделі Fiat 124, виробництво стартувало у 1970 році та остаточно закінчилось у 2012 (модифікація). Відсутність конкуренції на внутрішньому ринку одразу зробила 2101 найпопулярнішою моделлю серед клієнтів – показник у 20,5 млн. проданих екземплярів з урахуванням модифікацій свідчить саме про це.

Неабиякий попит на модель був присутній у «дружніх» до СРСР державах. Наприклад, у Єгипті моделі повністю збирались з російських компонентів.

Volkswagen Kafer (Жук)

Лідер нашого рейтингу – німецький народний автомобіль. В кінці 30-років минулого століття урядом біла поставлена задача Порше розробити народний автомобіль, вартість якого не мала перевищувати 1 000 рейхсмарок. Виробництво розпочалось у 1938 році і продовжувалось у Німеччині до середини 70-х років.

Після цього решта екземплярів продовжували виробляти в Бразилії та Мексиці, коли останній класичний «Жук» не залишив конвеєр у 2013 році. Майже за 75 років своєї історію вдалось реалізувати приблизно 21,5 автомобілів.

Як можна помітити, то всі ці моделі об’єднує одна риса – вони є представниками економ класу. Жодне з авто не належить до бізнес або преміум сегменту. Моделі знайшли своїх клієнтів не тільки на внутрішньому ринку, але й на інших континентах, де ще довго на радість автовласникам.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

За минулий рік на Прикарпатті смертність перевищила народжуваність

За минулий рік на Прикарпатті смертність перевищила народжуваність

0
За 2019 рік в Івано-Франківській області спостерігається скорочення населення. Такі дані оприлюднили сьогодні, 21 лютого, в Головному управлінні статистики. Зазначається, що...