Топ-5 корупційних схем: на чому крадуть в Івано-Франківській області?
Диван на коліщатках в темній вітальні

ТОП-5 корупційних схем: на чому крадуть в Івано-Франківській області?

Автор: Ігор Василик
23/12/2020 20:48
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
Благодійність для лікування дитини, приєднайся зараз.
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Найбільше зловживань в Івано-Франківській області спостерігається у таких сферах: комунальні підприємства, природні ресурси, медицина, школи, закупівлі.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Такі дані повідомили громадські організації “Антикорупційний Штаб” та “Разом проти корупції”.

Корупція в регіонах України є масштабною та болючою проблемою. Як показало наше дослідження, дуже багато сфер діяльності в нашій країні потерпають від корупційних схем і ситуація є різною в залежності від регіону. В Полтавській області це може бути зловживання в транспортній галузі та на закупівлях, а в Івано-Франківській – це корупція в медицині та на комунальних підприємствах – зазначає керівниця проєкту, представниця ГО “Антикорупційний Штаб”, Ольга Іванова.

Одним з прикладів корупції в Рівненській області є справа керівника Івано-Франківського обласного бюро судмедекспертизи, якого затримали за хабар. Посадовець вимагав 4 тисячі доларів у підлеглого за підвищення по посаді. Для отримання грошей як посередника він залучив іншого працівника установи. Зловмисників затримали під час отримання частини суми. Затриманим оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Збірник “100 корупційних схем в регіонах України” створений для інформування українців про можливості зловживань, хабарництва та інших проявів корупції в країні на місцевому рівні. В дослідженні розкриті більше 30 сфер життєдіяльності, в яких найчастіше громадяни України можуть зіткнутись з корупційними схемами.

З дослідженням “100 корупційних схем в регіонах України” можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/33Vg5io

Додатково: 

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

Разом проти корупції — громадська організація, що об’єднує зусилля кращих галузевих експертів та фахівців органів влади для досягнення сталого результату у запобіганні корупції.