-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Третина суддів Апеляційного суду Франківщини недоброчесні – активісти

-Реклама-spot_img
spot_img

14 лютого активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області за критеріями доброчесності.

Результат пошуку зображень за запитом "апеляційний суд івано-франківської області"

 

- РЕКЛАМА-

Активісти кампанії почали роботу з аналізу кандидатів до Верховного суду, після стали формувати базу профайлів з суддів Київської області. Після того, як відтестували суди на Київщині – пішли в регіони.

Керівниця відділу комунікації та адвокації Центру демократії та верховенства права Лілія Дроздик зазначила, що аналізували суддів за такими критеріями доброчесності:

– непричетність до корупції або кримінальних правопорушень;

– непричетність до ухвалення сумнівних рішень;

– відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків.

“Власне критично низький рівень недовіри до судів був зумовлений корумпованістю і фактичною неможливістю домогтися правосуддя пересічній людині без додаткових зусиль. Тому ми ретельно аналізували, чи можливо з суддівських доходів отримати ті блага, які у людини є”, – зазначила Дроздик.

Також оцінювали:

– непричетність до порушення прав людини;

– дотримання професійної етики.

Всього в Апеляційному суді Івано-Франківської області працює 18 суддів. Шестеро з них порушили критерії доброчесності.

“Якщо порушений хоча б один критерій, це означає, що суддя не доброчесний. Водночас вони можуть порушити кілька критеріїв”, – сказала Дроздик.

Зокрема, п’ятеро ухвалювали сумнівні рішення, 1 має сумнівні доходи – це Василь Фединяк. Суддю Гандзюка ловили п’яним за кермом, Васильєв ухвалив сумнівне рішення щодо скандального блогера Коцаби.

Більше інформації можна дізнатися на сайті кампанії.

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

5 КОМЕНТАРІ

  1. В нормальних державах як мінімум половина наших суддів сиділа б за гратами, разом з тими, кого вони прикривають, і тими, хто їх прикриває.

  2. Наші судді часто стають для злочинців – як вовчиця для вовченят, а для чесних і порядних людей – як лисиця для зайченят. А фальшивість і жорстокість наших суддів правоохоронців я побачив в 2000 році на прикладі суддів Рогатинського районного суду, коли розглядалась справа про побиття і нанесення середніх тілесних ушкодшень (перелом ребра) моїй бабусі (1929 року народження) в селі Васючин агресивними і ласими до чужої землі сусідами, які мають впливових родичів (на той час: начальника одного з підрозділів обласного МВС; депутата облради і члена правління одної з провідних нафтогазових компаній; заступницю головного лікаря одного з медзакладів району). Місцеві “жреці Феміди” діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві. На сьогоднішній день ситуація мало змінилася. Я не можу приватизувати подвір’я і городи своїх дідів і прадідів, лишених мені в спадок, тому, що добробут і безпека людини в наші державі залежить не від її поведінки і відношення до людей, а від агресивних сусідів, корумпованих чиновників, суддів і правоохоронців.

  3. Не третина (не потрібно прикрашати) а всі ,недоброчесні!Як би судді виносили законні ,а не корумповані рішення ми би зараз з вами жили в нормальній Краіні ,а так живемо в повному дермі та корупціі

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні