Троє лікарів-хірургів з Івано-Франківська приєдналися до команди госпітальєрів

0
924

Головний лікар обласної лікарні Остап Грищук, його заступник Андрій Яворський та керівник хірургічного відділення  Ігор Галіпчак два тижні провели в Авдіївці. 
У коментарі “Галці” Андрій Яворський розповів, що побували там вперше. Поїхали туди на запрошення Яни Зінкевич, очільниці добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри”.
http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/likari-v-avdiyivtsi-2.jpg
 
Завдання медиків полягало в тому,щоб чергувати на полі бою, надавати першу медичну допомогу  і доставляти звідти поранених бійців до Авдіївської лікарні. У медзакладі також чергували на випадок, якщо доведеться проводити хірургічне втручання.
Яворський розповідає, що таких випадків за їхніх змін не сталося. Однак у лікарні надавали допомогу бійцям з інших батальйонів.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/likari-v-avdiyivtsi3.jpg
“Важко там. Війна далі йде, тривають постріли”, – поділився враженням медик.

 
За його словами, надалі будуть заохочувати колег поїхати допомогти бійцям. Однак наразі охочих небагато.

“Без лишнього пафосу, шуму та інших атрибутів зірковості, до команди Української Добровольчої Армії, Госпітальєрської сім‘ї приєдналися троє лікарів-хірургів. Знову дякуємо Івано-Франківській команді, яка все збільшується!
Я неодноразово згадувала, що серед нашої команди дуже багато професіоналів, статусних представників. Зараз, коли російсько-українська війна розтягнулася на довгі роки, коли вже перейшла «мода» допомагати і долучатися, коли геть чисто втрачена будь-яка «романтика», в наші лави примикають люди, які, безумовно, приносять величезну користь на місцях, але й знаходять сили, час і бажання виконати свій громадянський обов’язок на самій передовій, посеред інших добровольців, лікарів на контракті, та військових”, – написала про візит івано-франківських хірургів Яна Зінкевич.

 
 
 
http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/likari-v-avdiyivtsi.jpg
 

 

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі