Троє франківчанок здобули призові місця на трейлі Runa Run ФОТО

У суботу, 4 вересня бігуни з Івано-Франківська взяли участь у трейловому забігу Runa Run, що пройшов на Закарпатті. Учасникам долали дистанції на 25 і 10 кілометрів.

Трейлранери мали пробігти найвищу точку Перечинщини – Полонину Руну (1479 м) повз групу Лумшорських водоспадів: Соловей, Давір, Переступень та Крутило. Траса трейлу проходить досить складним гірським рельєфом, що включає в себе кам’янисті стежки, випираюче коріння, слизькі багнисті ділянки, підйоми та спуски з кутом нахилу до 60 градусів.

Про досягнення бігунів розповіли на сторінці франківського бігового клубу “Gutsul Running Club“, передає Бліц-Інфо.

Так, Вікторія Гутник здобула перемогу на дистанції 10км в категорії абсолют, жінки. Спортсменка фінішувала Перший Перечинський трейл за 56 хв 9 с.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Іванна Коваль привезла перемогу у категорії на дистанції 10 км та 4 місце в абсолюті серед жінок.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

“Спортсменка Олександра Пашкевич – юна зірочка бігового клубу Gutsul Running Club – виборола переможний кубок в скарбничку клубу. Олександра здобула перемогу у віковій категорії й 5 місце в абсолюті серед жінок на дистанції 10 км трейлу Runa Run“, – кажуть у клубі.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть