Видання під назвою “Informator Ziemi Kosowskiej” 1935 року розповідає про принади відпочинку в Косові.
Туристичну рекламу з минулого століття опублікували на сторінці Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини, пише “Західний кур’єр”.
Найперше, текст знайомить читачів з тим, як зручніше дістатися до цього містечка та скільки це коштуватиме:
“Косів поблизу Коломиї – кліматичний літній курорт, розташований у просторій долині серед гір на висоті 400 м.
СПОЛУЧЕННЯ. Доїзд до Косова здійснюється комфортабельними автобусами PKP від залізничної станції Коломиї або Заблотова. Від кожного потяга з Коломиї від вокзалу відправляються автобуси. Відстань від залізничної станції Коломиї до Косова (Ринок – автовокзал) становить 32 км. Тривалість шляху з зупинками приблизно 1,5 години. Вартість квитка 4,20 злотих з особи (діти платять половину квитка). За багаж – 50 гр. за валізу, корзину, більшу упаковку. На замовлення, пансіонати надсилають автомобілі за 18-20 злотих.
БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ можна отримати в інформаційному бюро, яке знаходиться у будівлі Косівського автовокзалу. У цьому ж будинку також є камера схову, реєстраційна каса та буфет. Поруч із вокзалом є готель та зупинка кінних екіпажів і карет. Ціни кінних екіпажів до лікувального закладу доктора Тарнавського та пансіонатів – 1 злотий.”
На фото – Косівський автовокзал, збудований у 1934 році (зараз на цьому місці розташований Будинок районної адміністрації). Поряд – автобус швейцарської марки “Заурер”, напис РКР на ньому означав, що він належав державній організації Польській колії панствовій у Станіславові. Світлина Генріка Поддебського 1938 р. з польського Національного цифрового відкритого архіву.