У бойовому матчі Ліги Європи “Олександрія” вирвала нічию у “Сент-Етьєну”

У матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи українська “Олександрія” зіграла внічию з французьким “Сент-Етьєну”, рахунок 2:2

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У бойовому матчі Ліги Європи "Олександрія" вирвала нічию у "Сент-Етьєну"

Протягом всього часу українська команда не боялась йти в атаку, і за статистикою нічим не поступалась іменитим суперникам з Франції. Однак “Олександрії” не щастило. Спершу команда пропустила з пенальті на 24-й хвилині, яке реалізував Вахбі Хазрі, а у середині другого тайму півзахисник “Сент-Етьєна” Махді Камара фактично поставив крапку у матчі, забивши красивий гол на 73-й хвилині.Пропустить через 3

Але “Олександрія” показала характер, на 84-й хвилині Денис Безбородько фактично заштовхав м’яч у сітку воріт і скоротив відставання. На цьому українці не зупинились, зробивши вже у компенсованому арбітром часі справжнє диво. 25-річний Максим Задерака приніс “Олександрії” нічию, яка варта перемоги, зрівнявши рахунок у зустрічі на 92-й хвилині матчу. То ж 2:2.