16 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 28 Травня, 2020
Головна Здоров'я У двох районах Прикарпаття виявили бактеріальне забруднення води

У двох районах Прикарпаття виявили бактеріальне забруднення води

В І кварталі 2019 року централізоване водопостачання здійснювали 40 водопроводів, з них 24 – комунальних, 5 – відомчих та 11- сільських.

Результат пошуку зображень за запитом "забруднена вода"

Лабораторіями ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» в січні – березні 2019 року відібрано і досліджено: за показниками епідемічної безпеки 340 проб води, з них 280 – з комунальних водопроводів, 29 – з відомчих та 31 – з сільських, інформує WestNews.

На комунальних водопроводах питома вага невідповідаючих санітарним вимогам проб склала 1,1%, на відомчих і сільських водопроводах всі досліджені проби відповідали вимогам ДСанПіН. Бактеріальне забруднення води виявлено на комунальних водопроводах Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (7,7%) та Калуського комунального підприємства «Водотеплосервіс» (3,7%).

На паразитологічні показники досліджено 78 проб води водопроводів, позитивних знахідок не виявлено. За санітарно-хімічними показниками безпечності та якості води в І кварталі 2019 року досліджено 288 проб води централізованих водопроводів, з них 220 – з комунальних, 31 – з відомчих та 37 – з сільських. Виявлено 7 проб що не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, що становить 2,4%, з них на комунальних водопроводах – 2,3%, відомчих – 0, сільських – 10,8%.

Якість води централізованих водопроводів КП « Тлумачводоканал» та сіл Задністрянськ і Яблунів (Галицького району) не відповідала вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 по загальній жорсткості.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпатті «розморожують» довгобуди: відео

На Прикарпатті «розморожують» довгобуди: відео

0
«Велике будівництво» - посилений контроль. На Прикарпатті здійснюють масштабну програму, ініційовану Президентом України та Урядом. Вона скерована на розбудову інфраструктури. І таких...