8.2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 3 Червня, 2020
Головна Здоров'я У Франківську допомагатимуть дітям з порушенням мови і слуху

У Франківську допомагатимуть дітям з порушенням мови і слуху

На початок року Центр реабілітації дітей з порушенням слуху і мови центр слуху і мови отримав 140 слухових апаратів для безкоштовного слухопротезування глухих та слабочуючих дітей.

Пов’язане зображення

«Слухові апарати необхідні для всебічного розвитку такої дитини і адаптації в соціумі. В слухо-мовному центрі займається близько 30 дітей із кохлеарними імплантами. Періодично складова частина кохлеарного імпланту – мовний процесор, потребує спеціального налаштування. Для цього діти вимушені були їхати в ЛОР інститут у м. Київ, а це доволі затратно і важко для таких дітей. В серпні 2019 року цю проблему було вирішено. При сприянні головного лікаря ОДКЛ Р.Котурбаша було закуплено обладнання для налаштування мовного процесора системи кохлеарної імплантації «Соchlear», – йдеться у повідомленні ОДКЛ.

Таким чином, спеціаліст слухо-мовного центру Новіцький М.Ю. найближчим часом буде проводитися таке налаштування і діти будуть мати можливість отримати дану послугу в Івано-Франківькій ОДКЛ.

В Івано-Франківській області проживає близько 600 таких дітей.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Івано-Франківськ - перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

Івано-Франківськ – перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

0
Йдеться про автобуси та тролейбуси комунального підприємства "Електроавтотранс". Рейтинг доступності міст України «Тостер» оприлюднив рейтинг низькопідлогового транспорту, де Івано-Франківськ посів...
close-link