Про це повідомив у спільноті Типовий Франківськ дописувач Микола Рев’юк.
«Міська поліклініка #4, по вул.Вовчинецькій. Висить модний плакат про систему MEDICS (електронна реєстрація хворих, запис до лікаря). І черга так чоловік на 20-30.
Як Ви думаєте, скільки треба часу, щоб видати пацієнту талон + карту?
10-15 хвилин – стільки часу витрачається на ОДНОГО пацієнта.
Для довідки: прийом у лікаря – ті самі 15 хв, але за цей час лікар має встигнути оглянути, послухати і “послухати”, визначити діагноз, виписати ліки + аналізи. А в реєстратурі за цей час встигають лише роздрукувати листок до лікаря + талон. І працівники реєстратури не байдикують, працюють. Півроку чи рік тому на видачу талона йшло 3-5 хв.
Що не так? Навіщо вводити електронну систему, яка в рази повільніша за попередню совкову практично ручну? Де вигода пацієнтам і персоналу?
Можливо, треба швидкість інтернету збільшити чи комп’ютери замінити, але не може реєстрація пацієнта бути довшою за час його огляду у спеціаліста», – пише користувач мережі Facebook.
У Франківську люди скаржаться на електронну реєстрацію пацієнтів
НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ
Comments are closed.
Тепер всі дані паціента паспорт код і т.дв руках хто знакого а надальше неспроможний розрахуватись за серйозне лікування можуть і забрати все і житло дожились називаеться тимбільши ця декларація нічого відносно лікуванняненадае тому якнайскоріш потрібно від неї відказатись
MEDICS дуже класна система – на ній можна заробити на стадії впровадження. А далі як у приказці – проблемы индейцев вождя не волнуют
Були свої правила живої черги до лікарі – друзі лікарів, і хх родичів, та решта звичайна черга зі співчуттям рідко хто дуже поспішає. Тепер додаткове хрінь з копютером, де люди не роботи і не можуть всі вчасно приходити та неможливо відфільтрувати кому більше треба. Дебіли впровадили електроніку на фірі. Просто дебіли. Це не америка, де в лікаря декілька пацієнтів, які записані по електронці щоб він осбі графік склав. Повторюсь – дебіли. Єдине правильне – вибір собі лікаря, а не призначений і йому оплата за пацієнтів. Решта – ускладнення і погіршення.