У Франківську на конкурс студентських проєктів і стартапів найдійшло 9 заявок
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Франківську на конкурс студентських проєктів і стартапів найдійшло 9 заявок

Автор: Світлана Якимчук
22/03/2024 14:26
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама

На конкурс студентських туристичних проєктів і стартапів надійшло 9 заявок від представників трьох франківських університетів та одного коледжу.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації визначив проєкти, що пройшли технічний відбір і будуть передані на оцінювання конкурсній комісії для визначення переможців конкурсу студентських туристичних проєктів і стартапів.

За перемогу у конкурсі наразі змагаються 9 заявок:

1. Дендрологічний парк коледжу: простір для навчання, дослідження та квестів. Проєкт подав Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму. Студенти хочуть створити в дендропарку комфортну та безпечну зону, яка сприятиме якнайкращому єднанню з природою, освітою та стане поштовхом для розвитку екологічної культури. Бюджет: 84,00 тис. грн.

2. Розробка туристичного екомаршруту «Сукільські водоспади» – ще одна заявка від цього ж закладу. Студенти Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму планують зробити водоспади доступними для туристів та облаштувати екологічні стежки до них задля зручності і безпеки туристів. Бюджет: 125,00 тис. грн.

3. Активізація туристичної діяльності у Витвицькій ОТГ через удосконалення матеріально-технічного забезпечення проведення фестивалю «Яворина». Це проєкт поданий студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Бюджет: 100,00 тис. грн.

4. Розвиток туристичної навігації у старомісті Галича – заявка від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Студент виступають за створення та впровадження інноваційної системи туристичної навігації (Q-ar кодів, 3D моделей), спрямованої на поліпшення туристичного обслуговування, розвиток туристичної інфраструктури та просування культурної спадщини в старомісті Галича. Бюджет: 30,00 тис. грн.

5. Опільська та караїмська етнокухні на території Галицької ТГ – ще один старпат від студентів ПНУ. Мета проєкту: створення каталогу для збереження, відтворення та просування традиційної опільської та караїмської кухонь, сприяючи підвищенню інтересу місцевого населення та туристів до культурних та кулінарних традицій регіону, залученню нових відвідувачів та розвитку гастрономічного туризму. Бюджет: 80,00 тис. грн.

6. Веломаршрут «Коло історії». Цей проєкт студенти ПНУ мають намір втілити в Старобогородчанській громаді для формування сучасного конкурентоспроможного туристичного продукту та популяризації місцевих об’єктів культурної спадщини. Бюджет: 40,00 тис. грн.

7. Туристична навігація у Національному заповіднику «Давній Галич» – проєкт від Університету Короля Данила. Він передбачає встановлення туристичної навігації для популяризації усіх об’єктів культурної спадщини Національного заповідника «Давній Галич», встановлення навігаційних дощок, щитів для самостійного ознайомлення туристів та місцевого населення з усіма об’єктами заповідника. Бюджет: 80,00 тис. грн.

8. Рекреація – відновлення духовних сил під відкритим небом – ще одна заявка від УКД. Мета проєкту: створення локації для організацій подій, які були б місцем відвідування прочан із різних релігійних громад, задля популяризації духовності, відновлення сили та рекреації під відкритим небом Карпат. Бюджет: 110,00 тис. грн.

9. Над Гу.соm! Облаштування туристичної локації на березі річки Рибниця в місті Косові. Цей стартап готові втілювати в життя студенти УКД. Планується облаштування сучасної туристично-рекреаційної території для комфортного, безпечного і привабливого перебування жителів громади та туристів на березі річки Рибниця шляхом встановлення сходів, сучасної переодягальні і створення природної фотозони. Бюджет: 110,00 тис. грн.

Переможців конкурсу визначать за кілька тижнів. У 2024 році бюджет конкурсу у становить 200 тисяч гривень.

«Максимальний розмір фінансування одного туристичного проєкту/стартапу, визначеного переможцем конкурсу – 100 тисяч гривень», – уточнюють організатори.