5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Лютого, 2020
Головна FB У Франківську оновлять систему сповіщення при надзвичайних ситуаціях

У Франківську оновлять систему сповіщення при надзвичайних ситуаціях

В Івано-Франківську планують оновити систему сповіщення при надзвичайних ситуаціях.

Про це повідомляє  Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради.

За інформацією Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» в місті на 18 лютого 2016 року було 10826 радіоточок, а станом на 1 липня 2019 року їх залишилося 5875.

Зважаючи на дану ситуацію, днями, в обласному управлінні з питань цивільного захисту відбулася зустріч з представниками українського інформаційного агентства «Вуличне радіо», які презентували свій проект обладнання для донесення інформації до населення.

Як відзначив керівник агентства О.Нитка, поруч із зупинками громадського транспорту, супермаркетами, автовокзалами, ринками та іншими місцями масового скупчення людей встановлюються медіа бокси зі спеціалізованим програмним забезпеченням та гучномовці.

Характерним є те, що програмне забезпечення, яке пропонується відповідає вимогам Кодексу цивільного захисту населення. На зустрічі мовилося, які можливості дає «Вуличне радіо», а також що в кінцевому отримає споживач інформації.

Підводячи підсумки зустрічі О.Нитка наголосив, що для м.Івано-Франківська у 2020 році обладнання та програмне забезпечення планується передати безкоштовно, а також їхня агенція встановить на одній із площ міста світлодіодний екран для передачі звукового, візуального і текстового зображення.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Студент Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Студент
Гість
Студент

І працювати система сповіщення при надзвичайних ситуаціях повинна працювати цілодобово і щоденно (24/7), так як і грабіж батраків в УРКАїні різного гатунку “щь’єрими розбудовниками нашої рідної нь’єнкі (англ. motherfuckers), всіма породами свиновлади й бидлоеліти.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпатті знову активізувалися шахраї, які "розводять" місцевих підприємців

На Прикарпатті знову активізувалися шахраї, які “розводять” місцевих підприємців

0
Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, на стаціонарні та мобільні телефони підприємців надходять телефонні дзвінки від невідомих...