У Франківську перевіряють стан облаштованих укриттів
Табличка с надписью "Место для укрытия" на здании лицея №11 в городе Новоград-Волынский (Житомирская обл.), 1 июня 2022 г. Руководителя Офиса Президента Украины Кирилл Тимошенко посетил с рабочей поездкой Житомирскую область и ознакомился с ходом восстановительных работ гражданской инфраструктуры, пострадавшей в результате российской агрессии. Всего с начала полномасштабного вторжения России область подверглась около 100 бомбардировкам. Более 10 из них были осуществлены по Житомирской общине. В результате российской агрессии разрушены более 2600 объектов, 87% из которых – это жилищный фонд. В частности, повреждения разной степени получили 108 многоэтажек и более 2200 частных домохозяйств. Фото УНИАН
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Франківську перевіряють стан облаштованих укриттів

Автор: Світлана Якимчук
08/06/2023 17:26
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама

В Івано-Франківську перевіряють стан облаштованих укриттів. Станом на 8 червня 2023 року відповідна комісія перевірила 186 сховищ. У 24 з них виявили проблеми.

Про це в етері радіо “Західний полюс” повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

За його словами, до складу комісії увійшли поліцейські, рятувальники та представники виконавчої влади. Вони перевіряють наявні в місті бомбосховища та об’єкти укриття на доступність та безпечність для людей.

“Процес перевірки ніколи не зупинявся, але після подій у Києві, він — більш ретельний та контрольований. Є комісія, яка відвідує всі сховища, що зазначені на карті укриттів. Фахівці перевіряють їхню наявність та облаштування приміщень відповідно до норм”, — говорить Руслан Марцінків.

Міський голова каже: в Івано-Франківську є різні типи укриттів — від найпростішого підвалу до тих, що здатні витримувати ядерний удар. Тому для кожного сховища є свої вимоги. З його слів, найбільше проблем комісія виявляє саме в укриттях, що облаштовані в підвалах багатоповерхових будинків.

“Наголошую, власниками будинків є мешканці. Часто ми стикаємося з тим, що навіть ті підвали, які були почищені, за той період часу, поки люди не ходили туди, вже захаращені або там живуть безхатьки. Зазвичай в таких укриттях “зрізана” електрика — викручені лампочки”, — каже Марцінків.

За його словами, комісія проінспектувала деякі освітні заклади та організації — там ситуація краща.

“Ми були в ліцеях № 19 та № 24, по організаціях теж їздили. Дивилися укриття, облаштовані в комунальному підприємстві “Електроавтотранс”, у поліклініці. Там достатньо пристойні умови, вони добре обладнані. У житлових будинках з цим велика проблема”, — розповідає Руслан Марцінків.

Очільник міста пообіцяв допомагати тим мешканцям багатоповерхівок, які відповідально ставляться до облаштування укриттів.

“Там, де є відповідальні люди, де мешканці готові забезпечити нормальне функціонування сховища в самому будинку, ми допомагатимемо. Там, де є проблеми, — просто забиратимемо з карти укриттів. Нехай краще буде менше сховищ, але з відповідними умовами й відкриті”, — каже Руслан Марцінків.

Міський голова говорить, що перевірки укриттів в місті триватимуть й надалі.