5 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Культура У Франківську презентували виставку про гуцулів (фотофакт)

У Франківську презентували виставку про гуцулів (фотофакт)

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулася виставка «Священна Гуцульщина». Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "В Івано-Франківську презентували виставку «Священна Гуцульщина»"

На виставці представлено близько 50 картин художників-живописців сім’ї Миколи та Людмили Рибенчук.

Обоє митців закінчили Львівську національну академію мистецтв і працюють в галузі монументального і станкового живопису.

Ціллю їхнього життя і творчості стало відкриття світові великої української культури через засоби образотворчого мистецтва. Дослідження впливу і символіки кольору в українській культурі, подача розуміння впливу української кольорової гамми на сприйняття сучасного світу.

«Своїми напрацюваннями автори пропагують красу та культуру, котрі формувалися на українській землі багато століть. Про це, також свідчать унікальні древні твори сакрального мистецтва та настінні розписи старих храмів. Базуючись на цих традиціях сім’я Рибенчуків творить сучасну українську живописну культуру. Важливе місце в творчості художників відіграє культура Гуцульщини, яка з глибокої давнини несе до нас майже незмінену священну духовність. Полотна майстрів сповнені чистотою і колористичним духовним значенням гуцульського народу. Автори мають велике бажання представити свій творчий доробок в культурних центрах світу», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що автори картин – Микола Рибенчук, художник, заслуженний діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, та Людмила Рибенчук – художник, член Національної спілки художників України.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Снятинську ратушу захистять від птахів

Снятинську ратушу захистять від птахів

0
20 лютого працівники комунального підприємства "Покуття-Комунальник" проводили роботи зі встановлення спеціальних пластин із полікарбонату, які, завдяки своїй конструкції, не дозволяють птахам, зокрема...