релокованого бізнесу
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Франківську провели круглий стіл для релокованого бізнесу

Автор: Олег Мамчур
03/10/2022 21:34
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов

Вдалий круглий стіл — це коли нові колаборації між підприємцями з‘являються просто під час виступів.

Саме так було сьогодні на першому круглому столі в м. Івано-Франківськ, який організувала Торгово-Промислова палата міста та Івано-Франківська жіноча ділова палата за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти Європейського Союзу.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Захід розпочався за вступного слова Андрія Левковича — президента ІФ ТПП та представлення проєкту Олександрою Федорук.

Також, місцевих та релокованих підприємців ознайомили із чинними ініціативами та організаціями у Івано-Франківську, які об‘єднують громади та бізнеси.

Зокрема, Віктор Вінтоняк розповів про нові проєкти Бізнес-Асоціації Івано-Франківська, Ігор Мельничук — виконавчий директор «Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття” ознайомив слухачів з перспективами та викликами місцевих громад, а Наталія Дмитраш розповіла про платформу ”Save business now”.

У другій частині круглого столу, слово надали місцевим та релокованим підприємцям:

  • Оксана Ситники з м. Харкова поділилася досвідом релокації бізнесу та розповіла про місце жінки у машинобудівній промисловості.
  • Юлія Тернавщенко з м. Київ розповіла, як і де бізнес, що втратив 50% клієнтів, може віднайти нові ресурси та збут.
  • Тетяна Попова поділилася досвідом релокації бізнесу та дала практичні поради, як зробити це менш болісно для бенефіціарів.
  • Місцева підприємиця — Софія Футерко надихнула слухачів розповіддю про те, як можна створювати перспективу і бізнес навіть у маленькому селі.
  • Андрій Сікан та Юрій Гулей розповіли про створення туристичного бренду Бойківщини та виклики на шляху становлення проєкту.

Проте, найцікавіше було почути про досвід релокованих підприємців. Так, Гульнара Максимова — співзасновниця салону «КараМполь» та Людмила Дорошенко — авторка соцпроекту «Станіславський борщ» не лише надихнули присутніх, але й на власних прикладах продемонстрували, як важливо бізнесам бути гнучкими та креативними у час війни. Юлія Купава — засновниця бренду “Wonder Gallery” розповіла з якими викликами зустрілося велике швейне підприємство релокуючись до м. Коломия.