Сьогодні, 14 листопада, відбулася позачергова сесія Івано-Франківської міської ради, де обговорили рішення про скасування інвестиційного конкурсу щодо реабілітаційного центру неподалік міського озера.
«ЗА» скасування інвестиційного конкурсу проголосували 34 депутати, пише Правда з посиланням на Фіртку.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Задля обговорення цього питання, у залі засідань зібралося чимало ветеранів, військовослужбовців, активістів та небайдужих містян.
Доброволець 102 бригади ТрО, ветеран Микола Бітюк підтримує будівництво реабілітаційного центру поблизу озера, адже там, з його слів, у військових буде змога ще й відпочити.
“Хочу звернутися до вас, пане мер та депутати, адже війна вже триває два з половиною роки.
І за цей час мерія не зробила достатньо реабілітаційних центрів з професійними працівниками, які б могли надати фахову допомогу.
Тому ми взяли ініціативу у свої руки, а саме — створили такий проєкт, який би хотіли втілити в реальність на міському озері.
Ми вкотре звертаємося до вас, аби ви проголосували “за”, а ми почали будувати цей реабілітаційний центр”, — зазначив ветеран.
Архітекторка Ірина Чолій зазначила, ситуація, яка наразі склалася в місті, є не найкращою.
“Чи вважаєте ви наше місто комфортним та екологічним і безпечним для дітей? Я думаю, що відповідь — ні.
Те, що ви зараз прийматимете рішення щодо реабілітаційного центру, голосуватимете, зрозумійте, все, що тут відбувається, дуже сильно відбивається на наших дітях.
Тут присутні люди, які мають власну думку. І я не побоялася прийти, аби відстоювати неймовірно красивий куток зеленої зони нашого міста.
Я вас запрошую туди прийти та побачити цей скарб. Я прошу скасувати цей інвестиційний конкурс, тому що так буде правильно. Адже забудовуючи зелену зону, ви забираєте свіже повітря у дітей”, — наголосила Ірина Чолій.
Військовослужбовець Олександр Турваєв ділиться, реабілітаційний центр — необхідний, адже там військові зможуть не лише отримати якісну допомогу, а й поділитись переживаннями.
“Ви знаєте, якою ціною ми можемо тут збиратися. У нашій 65-тій бригаді, на жаль, дуже великі втрати, є психологічні проблеми. Тому ребцентр може надавати не тільки реабілітацію, але й зможуть зібратися всі на озері, аби поговорити про свої складнощі.
Ребцентр ще й об’єднає ветеранів на цій базі. А якщо ми відкладатимемо це рішення, то не знаю, що з цього вийде. Я не розумію, чому хтось може перечити проходженню нормальної реабілітації”, — сказав Олександр Турваєв.