Цьогоріч Палац Потоцьких зібрав 25 аматорських хорових колективів, вокальних та фольклорних ансамблів, які зголосилися прийняти участь, а це – 316 учасників.
Кожного року, починаючи з 1988 року, з найрізноманітніших куточків України і навіть світу в урочище Розтока з’їжджаються люди для того, щоб відчути на собі подих історії. Усвідомити, в яких умовах перебували борці за Українську державу, віддати шану героям, полеглим за волю України.
«Сьогодні, у час війни кожен із нас повинен відчувати духовну підтримку. «Яворина» – це саме той патріотичний фестиваль, який піднімає, нам українцям, бойовий дух і віру у перемогу. До сьогодні ми це черпали з історичних джерел. Тепер ми вже знаємо про Героїв Небесної Сотні, Героїв Майдану і Героїв, які є сьогодні поміж нас. – звернулася до присутніх начальниця управління культури, національностей та релігій Тетяна Бойко. – Військово-патріотична пісня спрямована на підтримку бойового духу українських патріотів, які захищають нашу країну від агресора. Багато людей, які були на «Яворині» попередніми роками, сьогодні зі зброєю в руках захищають українську незалежність, виборюють у страшних боях для нас свободу”.
Довідково:
«ЯВОРИНА»- щорічний фестиваль, який проводиться з метою пошуку, збереження та популяризації пісень УПА та інших патріотичних пісень.
Організатором фестивалю є:
управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття.