4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна Спорт У Франківську відгримів четвертий тур Суперліги 3х3
[adrotate banner="22"]

У Франківську відгримів четвертий тур Суперліги 3х3

[adrotate banner="10"]

В Івано-Франківську відгримів четвертий тур Суперліги 3х3, який для міста став справжньою подією і прикував до себе багато уваги. Локація турніру була обрана досить вдало – концерт-холл “Platinum” гостинно прийняв та розмістив учасників та глядачів, ставши ареною запеклих протистоянь та драматичних кінцівок.

В жіночій категорії обійшлося без несподіванок. У вирішальному матчі втретє в сезоні зійшлися “Київ-Баскет” та “Франківськ” і представниці столичного клубу поки що лишаються непереможеними. Склад чемпіонок: Анна Ольховик, Євгенія Спітковська, Олена Бойко та Вікторія Кондусь. Остання за свою гру вдруге в сезоні отримала нагороду MVP.

Віце-чемпіонки: Тетяна Юркевичус, Оксана Моллова, Ольга Боровець та Олена Огороднікова. Третє місце серед жіночих коллективів посів СБК “Львів”: Христина Філевич, Марія Дубас, Ольга Красникова та Марія Ковтун.

В чоловічій категорії цілком закономірно переміг “Дніпро”, який у фіналі розтрощив столичну “Планету Баскетбол” з рахунком 22:12, переможний кидок виконав Максим Закурдаєв, якому в наслідку дістався титул MVP. У складі чемпіонів також грали: Станіслав Тимофеенко, Олександр Сізов та Андрій Кожемякін. Склад фіналістів: Андрій Малиш, Олександр Рибалко, Богдан Байда та Микита Нещерет.

Третьою на турі фінішувала “Одеса”: Роман Новіков, Олексій Щєпкін, Ернесто Ткачук та Ярослав Скрипець. Четверте підсумкове місце дісталося “Черкаським Мавпам”: Максим Дейна, Олег Бондаренко, Сергій Мельник та Ярослав Войтович.

У конкурсі слем-данків кращим став киянин Олександр Захаров.

«Для Івано-Франківська надзвичайно приємно та відповідально приймати змагання найвищого рівня! Ми раді з того, що мешканці нашого міста мають змогу наживо побачити подібні змагання», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Наступний тур Суперліги 3х3 пройде у Луцьку 26 лютого.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!