У Франківську визначились переможці першого туру чемпіонату України з баскетбол 3х3

В неділю, 2 липня, в Івано-Франківську відбувся 1-й тур чемпіонату України з баскетболу 3х3.

Змагання проходили у чоловічій та жіночій сітках. В чоловічому турі взяли участь 12 команд, які було розподілено на чотири групи — по дві кращих команди з кожної групи виходили у чвертьфінальний раунд, пише Правда з посиланням на ФБУ.

Переможцем першого етапу чемпіонату України 3х3 серед чоловіків стала команда Ukraine U-21. У фінальному матчі Данило Марків, Максим Михайлов, Микита Когут та Олександр Дюпін перемогли команду “Не дуже”, у складі якої виступали досвідчені Павло Буренко, Ілля Чугунов, Максим Нікітін та Олександр Бречка.

MVP чоловічого турніру було визнано гравця Ukraine U-21 Олександра Дюпіна.

Команда Ukraine U-21 виграла фінальний матч з рахунком 21:10, пройшовши всю турнірну сітку без поразок. Команда “Не дуже”, в свою чергу, єдиної поразки зазнала саме в фінальному матчі.

В матчі за третє місце перемогу здобула команда ЗСО-СумДУ, яка у втішному фіналі здолала Ukraine U-17 (2) — 22:13.

В жіночій сітці змагань переможницями турніру в Івано-Франківську стала команда Прикарпаття.

Досвідчені Кристина Філевич, Міріам Уро-Ніле та Оксана Моллова пройшли турнірну дистанцію без поразок, здолавши у фіналі команду U23 (Анжеліка Ляшко, Дар’я Кононученко, Вероніка Космач, Юлія Гутевич) із рахунком 21:18. MVP першого туру визнано Міріам Уро-Ніле.

Третє місце у жінок посіла команда Україна U-21 у складі Богдани Лапкан, Дар’ї Дубнюк та Тетяни Ткаченко.