fbpx
10 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Грудень 16, 2019
Головна Кримінал У Франківську засудили командира роти Нацгвардії, який вимагав у солдатів гроші

У Франківську засудили командира роти Нацгвардії, який вимагав у солдатів гроші

Командир патрульної роти військової частини 1241 НГУ безпідставно звинувачував підопічних солдатів у вживанні наркотиків та вимагав гроші за непритягнення до відповідальності.

Днями Івано-Фраківський міський суд виніс вирок у спрові капітана Національної гвардії, якого обвинувачували у вимаганні.
У судовому вироку йдеться, що 4 травня 2017 року командир 1 патрульної роти військової частини 1241 Національної гвардії України вимагав у підлеглого солдата 1100 гривень за непритягнення його до відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку. Того ж дня солдат на території військової частини передав 1100 гривень капітану.
Крім цього, 18 квітня 2017 року капітан безпідставно звинуватив підлеглого солдата у нібито вживанні наркотиків на території військової частини.
Капітат вимагав від солдата 1500 грн. У разі невиконання його вимоги погрожував створити перешкоди у проходженні військової служби. 17 травня капітан отримав від солдата 1500 грн.
У середині травня минулого року капітан звинуватив ще одного солдата у вживанні наркотиків і за непритягнення до відповідальності вимагав 1500 грн. 30 травня у робочому кабінеті командир роти отримав від підлеглого гроші.
У суді капітан визнав свою провину та зазначив, що, знаючи про вчинення солдатом дисциплінарного проступку, вирішив не повідомляти про це керівництво та не притягати його до відповідальності, за що отримав від останнього 1100 грн.
Також обвинувачений підтвердив, що незаконно, під надуманими причинами вживання солдатами наркотиків, вимагав у них по 1500 грн.
У суді капітан сказав, що отримані гроші витрачав на канцелярські потреби військової частини №1241.
Суд визнав командира роти НГУ винним та призначив 25 500 грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків представника влади, та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк два роки.

Джерело

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

На підвищеня тепер піде

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

В одній із поліклінік міста з’явились “доступні” вбиральні

0
В Івано-Франківській міській поліклініці №2 з’явились вбиральні, пристосовані для людей з інвалідністю. Це одна з головних вимог до доступності кожного закладу.
×

Вподобайте нас у Facebook