20 C
Ivano-Frankivsk
Середа, Жовтень 23, 2019
Головна Здоров'я У Івано-Франківській області батьки відмовляються вакцинувати маленьких дітей

У Івано-Франківській області батьки відмовляються вакцинувати маленьких дітей

Під час оперативної наради в голови ОДА Дениса Шмигаля говорили про хід вакцинації дитячого та дорослого населення області, інформує Правда.іф.

Заступник директора ДОЗ ОДА Ірина Кобельська зазначила, що вакцинація є вкрай важливою. В Україні є загрозливою ситуація щодо виникнення спалаху інфекційної захворюваності на кір та дифтерію.

“За 8 місяців в Україні понад 57 тисяч хворих. В області дуже низький відсоток щеплень від поліомієліту, кашлюку та дифтерії”, – зазначила Кобельська.

За її словами, в області вакцина є, а якщо окремих вакцин немає, то до кінця жовтня мають привезти необхідну кількість. Ірина Кобельська каже, що в області проблема в тому, що нема де зберігати вакцини. Зараз облаштують спеціальне приміщення.

Як зазначила заступниця, за останні місяці збільшилася кількість відмов вакцинації дітей до року від дифтерії та правцю, найбільше таких відмов у Косівському районі, Тисмениці та Ямниці.

Денис Шмигаль наголосив, що навіть невакциновпні діти мають право вчитися у школах. Але про важливість вакцинації треба говорити.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

верховний суд дозволив не вакцинувати і всіх поставив під загрозу і великих і малих. тому для тих хто хоче винищити всіх своїми відмовами для них тут рай. а в США заборонено зявлятись в садках таким і в школах. не хоч вакцину то не вакцинуй, купи собі окрему школу і сиди без роботи з дитиною дома.

Гість
Гість
Гість

Дитина перехворіла кашлюком.Період хвороби був дуже тяжким , але він був привитим і до реанімація справа не дійшла .Бачила в лікарні діток що не були привиті .В реанімації . З зупинками дахання. Це було жахливо .Батьки спам’ятайтесь.Послухайте Комаровського.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!