8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 6 Квітня, 2020
Головна Здоров'я У Івано-Франківській області батьки відмовляються вакцинувати маленьких дітей
Реклама: Прованс

У Івано-Франківській області батьки відмовляються вакцинувати маленьких дітей

Під час оперативної наради в голови ОДА Дениса Шмигаля говорили про хід вакцинації дитячого та дорослого населення області, інформує Правда.іф.

Заступник директора ДОЗ ОДА Ірина Кобельська зазначила, що вакцинація є вкрай важливою. В Україні є загрозливою ситуація щодо виникнення спалаху інфекційної захворюваності на кір та дифтерію.

“За 8 місяців в Україні понад 57 тисяч хворих. В області дуже низький відсоток щеплень від поліомієліту, кашлюку та дифтерії”, – зазначила Кобельська.

За її словами, в області вакцина є, а якщо окремих вакцин немає, то до кінця жовтня мають привезти необхідну кількість. Ірина Кобельська каже, що в області проблема в тому, що нема де зберігати вакцини. Зараз облаштують спеціальне приміщення.

Як зазначила заступниця, за останні місяці збільшилася кількість відмов вакцинації дітей до року від дифтерії та правцю, найбільше таких відмов у Косівському районі, Тисмениці та Ямниці.

Денис Шмигаль наголосив, що навіть невакциновпні діти мають право вчитися у школах. Але про важливість вакцинації треба говорити.

2 КОМЕНТАРІ

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Які продукти небезпечно зберігати в пластикових контейнерах

0
Пластикові контейнери приходять на допомогу багатьом домогосподаркам. Вони бувають різних розмірів і форм, тому їх часто використовують для зберігання продуктів. Однак з...