3 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Лютого, 2020
Головна Здоров'я У Івано-Франківську лікарі продовжують безкоштовний медогляд (фотофакт)

У Івано-Франківську лікарі продовжують безкоштовний медогляд (фотофакт)

Другий день на Вічевому майдані в Івано-Франківську триває захід з безкоштовних консультацій медиків. В спеціальному наметі можна отримати відповіді на запитання щодо проблем здоров’я, самопочуття та зовнішності, пише Галка.

За перший день заходу консультації пройшли більше ніж 150 франківців. Основні причини звернень – біль та втомлюваність ніг (відповідно консультації ортопед-травматолога та судинного хірурга), бажання пройти перевірку родимок та інших новоутворень шкіри. Багато мешканців звернулися до клінічного психолога проекту зі скаргами на депресії.

Всі бажаючі отримали роз’яснення щодо проблем, з якими зверталися пацієнти, та рекомендації щодо подальшого лікування чи корекції способу життя.

В неділю, 11 серпня, консультації можна отримати з 10:00 до 18:00 в білому наметі, встановленому організаторами на Вічевому майдані в Івано-Франківську. Консультації є безкоштовними та спрямовані на популяризацію свідомого ставлення громадян до свого здоров’я та поширення моди на профілактичні огляди.

 

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Чому цей натовп любителів халяви не звертається до сімейних лікарів, то ж також безкоштовно. А стоять в кілометрових чергах?

Гість
Гість
Гість

не мають, що робити аби чимось зайнятися.Попиз…діти, потішитися ….сифіліс підлікувати

Гість
Гість
Гість

Ті лікарі не просто так роблять медогляди, вони вираховують майбутніх донарів органів

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Сьогодні відзначаємо дату:

0
22 лютого – 140 років від дня народження Осипа Турянського (1880-1933), письменника, педагога, який деякий час вчителював в Рогатині та Тлумачі, автора повісті «Поза межами...