У Івано-Франківську майбутні священики презентували свій перший аудіоальбом (фото, відео)

0
537

27 лютого відбулась презентація першого альбому семінарійного гурту «Εφφατά», в якому містяться твори страсного та різдвяного характеру, а також пісні, які часто звучать у виконанні колективу, повідомляє Правда іф.

У Івано-Франківську майбутні священики презентували свій перший аудіоальбом (фото, відео)

Теперішній склад гурту: Любомир Мисак – перший тенор, Іван Харевич – другий тенор, Михайло Макар – баритон, Павло Віра – бас.

Семінаристи випустили диск за власні кошти. Придбати його можна як в самих учаснику гурту, так і в крамниці Храму Святого Юрія Переможця (Піонерський парк).

Світлина від Ivan Kharevych.

Довідково:

Семінарійний гурт «Εφφατά» створений у грудні 2013 року.

Спочатку гурт обмежувався тільки співом Божественних Літургій та інших богослужінь.

У жовтні 2015 гурт «Εφφατά» розширив свою діяльність і до репертуару богослужінь додалися ще вокальні та інструментальні концерти.

В часі Великого Посту 2016 та 2017 років гурт відвідав парафії Української греко-католицької церкви у різних куточках України, а саме: Івано-Франківську, Чернівецьку, Тернопільську, Львівську та Волинську області – де мали можливість молитовно розважати над Страстями Христовими.

В часі Різдвяних свят 2017 року, учасники колективу, разом із віце-ректором Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієреєм, доктором Андрієм Чорненком вітали із Різдвом Христовим  наших українців, які емігрували до Іспанії та Італії.

26-27 січня 2017 року гурт «Εφφατά» мав можливість стати учасником Всеукраїнського Різдвяного фестивалю «Студентська коляда» у м.Києві та нагороджені почесною грамотою фестивалю. Того ж дня брати семінаристи маючи унікальну нагоду відвідали уже блаженної пам’яті Архієпископа-емерита УГКЦ, Блаженнішого кардинала Любомира (Гузара), який уділив братам-семінаристам своє Архиєрейське благословення, та побажав гурту розвиватися та не зупинятися на досягненому.

Світлина від Віталія Лесева.

 

 

 

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі