15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Економіка У Івано-Франківську презентували інтерактивну мапу комунального майна та реєстру нерухомості

У Івано-Франківську презентували інтерактивну мапу комунального майна та реєстру нерухомості

Сьогодні ГО «Прикарпатська агенція журналістських розслідувань «Точка.інфо» та ГО «Антикорупційна платформа» розповіли про продаж та оренду комунальної нерухомості в Івано-Франківську, інформує Правда. іф.

В Івано-Франківську укладено 477 договорів оренди комунального майна, які приносять до міського бюджету близько 1.6 млн. гривень на місяць. 34 договори на безоплатне користування для музеїв, ГО, благодійних товариств та релігійних організацій.
“Так як наш партнер місто Біла Церква, тож ми аналізували та порівнювали наше місто та їх. Попри те, що два міста близькі за площею та кількістю населення в Івано-Франківську краща ситуація по надходженню орендної плати, ніж у Білій Церкві. Якщо в нас надходить 1.6 млн, то там лиш 0.6 млн гривень”, – Оксана Пілянська.
Найбільша оренда комунального майна- 570 252, 86 гривень; а найменша – 20,41 гривень для розміщення громадської організації.
ГО «Прикарпатська агенція журналістських розслідувань «Точка.інфо» реалізувала проект щодо створення інтерактивної мапи комунального майна Івано-Франківська та реєстру нерухомості Івано-Франківська, який увійде до Всеукраїнського реєстру нерухомості «Прозоро.Продажі».
“Ми створили мапу, яка дозволить показати усе комунальне майно міста на одній платформі. Вона може бути на будь якому сайті, журналі або інтернет-виданні, просто скопіювати та мапа збереже усі свої функції. Натиснувши на об’єкт, який вас цікавить ви зможете побачити статус об’єкту, власникп, площу, вартість, орендна ставка та інші критерії”, – розповів керівник відділу бюджетної політики центру “Ейдос” Володимир Тарнай.
За останні 20 років комунального майна продали майже 174 00 кв.м. це прирівнюється до 33-х палаців Потоцьких.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!