У Івано-Франківську презентували книгу про Степана Бандеру
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Івано-Франківську презентували книгу про Степана Бандеру

Автор: Світлана Якимчук
28/11/2023 16:51
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Сьогодні у приміщенні Музею визвольної боротьби відбулася презентація книги Миколи Посівнича “Степан Бандера. Провідник української ідеї”, інформує Правда.іф.

Це одне з найповніших видань про Степана Бандеру. Автор презентував примірник з другого тиражу книги, адже перший наклад блискавично розійшовся.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“Уже близько 82% жителів України вважають Степана Бандеру національним героєм. У мешканців центральних і східних областей виникло багато питань, вони намагаються позбутися стереотипів, нав’язаних радянською владою, про цю постать. Люди мало знають про Бандеру. Якщо вийти на вулицю і запитати перехожих: “Хто такий Степан Бандера?”, то почуємо, що він – герой України, провідник ОУН і все, більше нічого. Дехто ще знає, де він народився і можуть згадати рік народження. Але для більшості людей інформація про Бандеру на цьому вичерпується, тому ми повинні популяризувати цю постать для широкого загалу”, – каже директор Музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук.

Микола Посівнич – найбільший дослідник життєвого шляху Степана Бандери. А презентована книга – результат його 20-річної праці, викладений в популярному стилі.

“Бандера – це людина, яка сама себе створила. А феномен Бандери в тому, що він умів об’єднати людей і тримати їх в гурті. Книга інтерактивна. На їх сторінках розміщені QR-коди, перейшовши за якими можна побачити карти, послухати інтерв’ю, у яких збережений голос Бандери, переглянути відео з його похорону, розглянути кольоризовані фото”, – розповідає Микола Посівнич.