8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна FB У Івано-Франківську водій вигнав учня із маршрутки

У Івано-Франківську водій вигнав учня із маршрутки

Сьогодні, у групі Фізико-технічний ліцей соціальної мережі Фейсбук, Мирослав Янишівський повідомив про водія, який вигнав учня із салону маршрутки, інформує Правда.іф.

«Панове ліцеїсти та друзі ліцею. Зробимо цього перевізника «відомим». Максимально поширимо цей допис.

Учора 20 січня водій цього автобуса грубо зневажив ухвалу міської ради про безплатне перевезення учнів закладів загальної середньої освіти. Попри наявність учнівського квитка встановленого зразка, водій вигнав із салону нашого ліцеїста Маланчука Романа, група Л-32. Жодні пояснення ні Романа, ні присутньої там учительки Ліди Янишівської до уваги не брав.

Водій вважає, що він, а не закони України, не міська рада визначають котрі заклади відносяться до середньої освіти /школи/, а котрі ні /ліцеї/.

На випадок повторення таких інцидентів закликаю ліцеїстів НЕ ВИКОНУВАТИ незаконних вимог таких водіїв. Нехай вони викликають поліцію і пояснюють, що ухвали міської ради на території їхнього автобуса не діють», – йдеться у дописі.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
3 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
3 Коментар авторів
ГістьГістьГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

може воно і на краще, так малий на свіжому повітрі прогуляється ніж в тій гробовозці їхати, най водій контужений в ній сам їздить

Гість
Гість
Гість

Гнати приватних перевізників з міста разом з їхнім металобрухтом, тільки затори і сморід від них

Гість
Гість
Гість

А ще серед водіїв є такі придурки, котрі на зупинці повністю не зупиняються, а тільки пригальмовують коли з автобуса виходять молоді люди, особливо мужчини. В місті при таких ситуаціях пасажири часто травмують собі ноги. На таких придуркуватих водіїв треба когось моцного і дурного з серйозним “дахом”.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На території області виявлено міну часів ІІ Світової війни

На території області виявлено міну часів ІІ Світової війни

0
У Коломийському районі в с. Молодятин на відкритій території (присадибна ділянка) виявлено 82 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни, інформує УПЦЗ.