ну что поделаешь, чаи пью, греюсь... сегодня уже немного лучше
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Калуші презентували мультфільм про історію солеваріння міста

Автор: Світлана Якимчук
16/09/2024 22:25
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

15 вересня у Краєзнавчому музеї Калуша відбулася презентація мультфільму “Той, хто живе у шахті”, створеного студенткою Калуського політехнічного коледжу Оксаною Паламар.

Про це пише Правда.іф, посилаючись на Калуську міську раду.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Сіль

Мультфільм розповідає про витоки гірничої галузі Калуша, історію солеваріння та роль соляних шахт. Головним персонажем став Соляник – дух шахти, створений з кристалів солі, який веде глядачів крізь історичні місця міста.

Хотілося донести і діткам, і дорослим, що ми живемо в унікальному місті, яке стоїть на соляному родовищі. Можливо, хтось зацікавиться і продовжить дослідження, працюватиме над збереженням нашої історичної спадщини“, — зазначила Оксана Паламар.

За словами авторки, робота над проєктом тривала два з половиною місяці. Для досягнення максимальної достовірності їй довелося глибоко вивчати історію та відвідувати визначні об’єкти, пов’язані з солевидобуванням. У роботі їй допомагали працівники музейно-виставкового центру Калуша.

Оксана Паламар висловила сподівання, що мультфільм зацікавить дітей і дорослих, спонукатиме до подальших досліджень минувшини міста та сприятиме збереженню історичної спадщини. Вона також планує продовжувати роботу над новими проєктами, і Соляник стане мультиплікаційним гідом Калушем.

Мультфільм буде доступний для перегляду в музейно-виставковому центрі та центральній дитячій бібліотеці Калуша.

Сіль
Сіль
Сіль