У Карпатах ловлять та вимочують у спирту гадюк, щоб отримати “лікувальний” еліксир
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Карпатах ловлять та вимочують у спирту гадюк, щоб отримати “лікувальний” еліксир

Автор: Ігор Василик
30/04/2020 08:02
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Гадюк відловлюють, щоб живими кинути в спирт.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Настоянка з гадюк начебто має лікувальні властивості. Впійманих тварин поміщають в пластикові пляшки перед тим, як приготувати настоянку. У пластикових пляшках змія мучиться від спеки та задухи та іноді, від безвиході, сама себе кусає, розповідає директор ГО “Дунайсько-Карпатська Програма” к.б.н. Богдан Проць.Тоді мертву змію, разом із пляшкою викидають як сміття – для настоянки вона вже не годиться, пише Український центр екологічних розслідувань

“Ті, хто виготовляє та продає такі настоянки, рекламують їх для підсилення чоловічої потенції, продовження тривалості життя, та як “ліки від усіх хвороб”. Насправді ж, ніхто не досліджував хімічний склад таких “ліків”, тож, під питанням не лише їх лікувальний ефект, але і безпека для людини. Фактично, це примітивне сліпе копіювання медичних традицій інших народів”, – каже Богдан Проць.

Кількість плазунів в Україні зменшується. Серед причин: зміна клімату, зменшення кормової бази, а також знищення плазунів людьми. Два види отруйних змій – гадюка степова та гадюка Нікольського , а також 6 видів вужевих занесені до Червоної Книги України. Гадюк знищують через страх перед цими тваринами.

Втім, зменшення чисельності змій становить для людини не меншу загрозу, ніж отруйні змії. Плазуни харчуються гризунами. Якщо зникнуть плазуни, чисельність гризунів зросте і більшою мірою буде обмежуватись хворобами, переносниками яких вони є – такими як бореліоз та токсиплазмоз, тощо. А це, в свою чергу, означатиме більший ризик зараження людини.