У Карпатах в об'єктив фотопастки потрапили козуля та рись
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Карпатах в об’єктив фотопастки потрапили козуля та рись

Автор: Світлана Якимчук
29/12/2024 14:21
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У природному заповіднику “Горгани”, що розташований у мальовничих Карпатах, автоматична фотопастка зафіксувала появу серед засніжених ялинок рисі євразійської та європейської козулі.

Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“Козуля і рись ніби ‘завмерли’ на мить, щоб помилуватися красою засніжених Карпат”, – йдеться на сторінці Міністерства. 

У Карпатах зафіксували козулю та рись

Рись євразійська, яка є найбільшою дикою кішкою Європи, зазвичай обирає для проживання території Карпат на висоті понад тисячу метрів над рівнем моря, а також заболочені рівнини та ліси Полісся, де завдяки своєму надзвичайно гострому зору та відмінному слуху веде переважно нічний спосіб життя, що дозволяє їй ефективно полювати у сутінках та вчасно реагувати на потенційні загрози.

Європейська козуля, відома також як сарна, належить до родини оленевих та є її найменшим представником, віддаючи перевагу широколистяним та змішаним лісам, а також місцевостям, де просторі галявини межують з чагарниками, що створює ідеальні умови для їхнього проживання та харчування.

У Карпатах зафіксували козулю та рись

Варто відзначити, що останнім часом спостерігається збільшення кількості зустрічей з риссю в українських Карпатах – нещодавно цю величну тварину помітили прикордонники під час своєї служби, а в листопаді 2023 року її також вдалося зафіксувати на території Чорнобильського заповідника, що свідчить про сприятливі умови для існування цього виду на території України.