Диван на коліщатках в темній вітальні

У Карпатах створять п’ять медових туристичних маршрутів

Автор: Орися Корчун
04/10/2019 14:27
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У день туризму громадському активу села Великий Рожин розповіли про проект Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні».

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

 медові маршрути

Розпочали роботу у рамках реалізації на Косівщині проекту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС, пишуть на сторінці Kosiv.

З-поміж заходів проекту, про які будемо систематично і детально розповідати на цій сторінці, передбачено створення 5 туристичних маршрутів «Карпатські медові стежки»: дві туристичні стежки у Косівському районі (пішохідна та велосипедна), пішохідну – у Колочаві (Закарпатська область), пішохідна і велосипедну – у Підкарпатському воєводстві. Туристичні маршрути включатимуть основні туристичні місця, пов’язані з історією та сучасністю у розвитку бджільництва (пасіка, наявність декоративних вуликів, пам’ятки природи), а також – допоміжну інфраструктуру, яка завжди необхідна туристу (заклади розміщення і харчування, надання медичної допомоги, музеї, сакральні об’єкти тощо)
На Косівщині туристичні стежки пролягатимуть населеними пунктами: Косів, Черганівка, Кути, Тюдів, Великий Рожин, Яворів, Соколівка, Смодна.
Під час візиту у Великий Рожин проїхали й оглянули близько 18 км території, якою простягатиметься одна із запланованих туристичних стежок. А ще – побували на 7 місцевих пасіках, де кожен господар дбайливо працює над збереженням карпатської автентичної бджоли і розвитком пасічницької справи.