У Коледжі електронних приладів ІФНТУНГ новий керівник

0
1162

Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу віднедавна має нового директора.

Як стало відомо Версіям з власних джерел, 24 вересня у навчальному закладі відбулися вибори керівника. За результати голосування новим директором коледжу став Василь Береговський.

Офіційно він посів крісло керівника освітнього закладу 10 жовтня.

Попередній директор Богдан Кельбас пробув на посаді понад 20 років.

У Коледжі електронних приладів ІФНТУНГ новий керівник

Довідково: Береговський Василь Васильович, народився 1 жовтня 1967 року. Після закінчення Львівського політехнічного інституту в 1991 році прийшов на виробниче об’єднання Родон де працював інженером конструктором.

В 1998 році розпочав роботу в коледжі електронних приладів на посаді завідувача лабораторією, а з 1999 – викладача спеціальних дисциплін. З січня 2014 працює завідувачем Економіко-технічного відділення, де координує навчання за чотирма спеціальностями технічного та економічного напрямків. Паралельно з роботою навчався в аспірантурі національного університету «Львівська політехніка» де в 2017 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю Системи автоматизації проектувальних робіт.

З 2017 року за сумісництвом працює доцентом кафедри комп’ютерних систем і мереж нашого університету.

Одружений, виховує доньку.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі