fbpx
-4 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, Листопад 22, 2019
Головна Надзвичайні події У Коломиї рятувальки не допустили до відпочинку в небезпечному місці підлітків

У Коломиї рятувальки не допустили до відпочинку в небезпечному місці підлітків

19 жовтня 2019 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 2 рейди моточовном. 

Зафіксовано порушення Правил охорони життя людей на водних об’єктах та Правил судноплавства 5 відпочиваючими громадянами під час використання прокатних плавзасобів (переміщення громадян на катамарані та човні під час їх руху). З громадянами проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил, пише Правда.іф з посиланням на УПЦЗ.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з батьком, який втратив контроль за своєю малолітньою дитиною (вік 3 роки).

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до відпочинку в небезпечному місці 5 підлітків. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Франківську влада сприяє розвитку позашкільної освіти

0
Міська екологічна станція, Мала академія наук учнівської молоді та Пластовий центр…В Івано-Франківську відзначили кращі заклади позашкільної освіти. Нині таких у місті...
×

Вподобайте нас у Facebook