fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, Грудень 12, 2019
Головна Суспільство У Коломиї ввели в експлуатацію будівлі заводу Leoni

У Коломиї ввели в експлуатацію будівлі заводу Leoni

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у жовтні поточного року видала сертифікати про введення в експлуатацію другої та третьої черг будівництва заводу кабельної продукції німецької компанії Leoni в м. Коломиї. Про це повідомили Держархбудінспекції України.«Згідно з проектним рішенням ці черги передбачають розміщення об’єктів промислового призначення для кращої організації роботи заводу та збільшення його потужностей. Так, у рамках другої черги було встановлено додаткові гардеробні та створено кімнати відпочинку для працюючих загальною площею 900 кв. метрів. Третя черга загальною площею 15334 кв. метрів включала добудову частини виробничого цеху та будівництво пожежного депо з влаштуванням відповідних паркувальних місць та проїздів», – йдеться у повідомленні.

Запроектована потужність третьої черги складає виробництво 190 комплектів автомобільних джгутів в день, кількість створених нових робочих місць – 922.

Нагадаємо, будівництво заводу Leoni в місті Коломия було розпочато у 2016 році. Це найпотужніший інвестиційний проект у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів впродовж останніх років на території Івано-Франківської області.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook