У КП “Електроавтотранс” розповіли, як працюють валідатори у транспорті Франківська
Диван на коліщатках в темній вітальні

У КП “Електроавтотранс” розповіли, як працюють валідатори у транспорті Франківська

Автор: Ігор Василик
03/12/2020 17:09
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні
Як працюють валідатори в комунальному транспорті Івано-Франківська, куди можна звернутися за консультацією та яким чином проводиться розрахунок за виконану транспортну роботу.

Про це Суспільному Карпати розповів директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“Валідатори працюють завжди. Якщо вони іноді вибивають помилку картки, то на це є різні причини. Наприклад, пільгова картка має термін дії 10 хвилин. Після того, як її приклали, то картку протягом 10 хвилин валідатор не зчитуватиме, скільки б разів її не прикладали, тому що пільгова картка має ліміт по часу 10 хвилин. Не можна одразу зареєструвати 20-30 поїздок одночасно”, – зазначив Віталій Голутяк.

Щоб дізнатися, як працюють картки чи валідатори, люди можуть зателефонувати на гарячу лінію: 0 800 300 300 90, там нададуть консультацію. Щодо інформації про пільгові картки, потрібно звертатися у департамент соціальної політики.

“В нас є різна законодавча база. Для тролейбусів – Закон України “Про міський електричний транспорт”. Є Постанова Кабінету Міністрів, де розрахунок здійснюється за виконану транспортну роботу. Тому для КП “Електроавтотранс” немає значення, кого возити, і немає значення, за яким тарифом возити, – каже Віталій Голутяк. – Але на сьогоднішній день місто вирішило, що хоче компенсовувати нам транспортну роботу двома шляхами – через департамент транспорту і через департамент соцполітики. Це рішення міста”.

Директор КП “Електроавтотранс” розповідає, що гроші підприємство отримує за виконану роботу, з яких виплачує заробітну плату, платить за електроенергію, а також – за ремонт рухомого складу.

“Що стосується автобусів, там інше законодавство. Є коефіцієнт, який передбачає на основі обстеження відповідних документів, які ми проводимо спільно з управлінням транспорту. Ми визначаємо коефіцієнт – співвідношення платного до безкоштовного пасажира. І на основі цього коефіцієнта ми претендуємо на компенсацію за перевезення пільговиків”, – каже Віталій Голутяк.