fbpx
5 C
Ivano-Frankivsk
Субота, Грудень 7, 2019
Головна FB У медзакладах Прикарпаття скоротять ще 1670 ліжкомісць

У медзакладах Прикарпаття скоротять ще 1670 ліжкомісць

Вчора, 7 листопада, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Одним із питань, яке розглянули депутати, став стан реформування вторинної та третинної медико-санітарної допомоги. Мова йшла про проблемні питання

Ірина Кобельська, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, розповіла, що 114 медичних закладів в області мають перетворитися в комунальні некомерційні підприємства. З них 37 вже пройшли цей процес, а решта 77 саме цим займаються.

“Потрібна оптимізація кадрового і ліжкового фонду, ми цим займаємося. Вже скорочено понад 1600 ліжок, і потрібно скоротити ще 1670. Це зобов’яже нас переглянути штатну чисельність лікарень. Крім цього, буде створений єдиний медичний простір для всіх закладів Прикарпаття”, – розповіла Ірина Кобельська.

Також на Івано-Франківщині бракує приблизно 1500 одиниць комп’ютерної техніки. Заклади повинні підключатися до електронної системи eHealth, тож це є обов’язковим, пише ГК.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
2 Коментар авторів
ГістьГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Та взвгалі закрийти лікарні і не буде заборгованості по зарплатах. А чиновники мають гроші лікуватися в Польші. Таку рехформу і проводять….

Гість
Гість
Гість

А в Феофанії не пробували скорочувати? А! Вибачте, ви ж лікуєтесь мінімум в Ізраїлі.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

пожежа

На Прикарпатті згорів магазин із тканинами

0
Сьогодні, 7 грудня, у Надвірній згорів магазин із тканинами. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської...
×

Вподобайте нас у Facebook