0.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Спорт У Микитинцях встановлять вуличні антивандальні тренажери

У Микитинцях встановлять вуличні антивандальні тренажери

Микитинецька сільська рада перемогла у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2018 року. Сума гранту складає 100 000 грн.
Результат пошуку зображень за запитом "вуличні антивандальні тренажери"

Конкурс фінансується за підтримки міської ради  Івано-Франківське для сприяння розвитку громадського життя села, йдеться на сайті Микитинецької сільради.

Перемога у проекті надасть можливість встановити вуличні антивандальні тренажери та залучити мешканців села до рухової активності, поліпшення стану здоров’я. Загальнодоступні тренажери дозволять Микитинцям заощаджувати час і гроші на поїздки в тренажерні зали.

Значення розвитку фізкультури і масового спорту на селі важко перебільшити. Адже в юному віці та в молодості закладаються підвалини майбутнього здоров’я, а відповідно й майбутньої здорової сім’ї, не обтяженої хворобами та згубними звичками. Та й в літньому віці той, хто дружить з фізкультурою, що загальновідомо, менше витрачає на медикаменти та довше і якісніше живе. Тому створення належних умов для повноцінного заняття фізкультурою та спортом є одним з важливих напрямків роботи Микитинецької сільської ради упродовж останніх 10 років.

Реалізація проекту зі встановленням вуличних тренажерів передбачає заняття спортом на свіжому повітрі для всіх бажаючих в будь-який час безкоштовно і є хорошою альтернативою спортивним залам закритого типу. Проект позитивно відіб’ється на фізичній підготовці та оздоровленні населення, а також сприятливо позначиться на загальному тлі залученості населення Микитинців до здорового способу життя.

Людина самостійно встановлюватиме час для занять, адже комусь легше займатися рано-вранці, а хтось бажає зняти стрес після важкого робочого дня, позаймавшись на свіжому повітрі. Тривалість занять теж визначає кожен самостійно в залежності від своїх бажань і можливостей. Вуличні тренажери сприяють не тільки опрацюванню м’язів, але і дозволяють більше часу проводити з сім’єю та друзями на свіжому повітрі.

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!