У місті пройшли змагання з футболу серед батьків з дітьми з аутичним типом розвитку (фото)

21 квітня 2018 року в м. Івано-Франківську по вул. Симоненка, 13 в спортивному залі міського фізкультурно-оздоровчого центру відбулися змагання з футболу серед батьків з дітьми з аутичним типом розвитку, які провів Івано-Франківський міський центр  з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Змагання з футболу серед батьків з дітьми з аутичним типом розвитку

В змаганнях приймали участь 20 сімей (команда «Говерла» і команда «Карпати»). Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь команди «Карпати». У другому таймі команда «Говерла» зрівняла рахунок і футбольний матч завершився з рахунком 1:1 (перемогла дружба).

Переможці у командному заліку:

І місце – команда «Карпати»;

І місце – команда «Говерла».

Команди отримали медалі, грамоти, м’ячі і солодкі призи від міського центру інвалідів «Інваспорт».