Диван на коліщатках в темній вітальні

У пошуках фейкового масла: Держпродспоживслужба не виявила фальсифікату на Прикарпатті

Автор: Орися Корчун
05/08/2018 21:47
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Готелі Reikartz і контакти, Україна
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Засоби масової інформації (ТСН, інтернет-видання) раніше озвучували інформацію про наявність в торгівельній мережі України фальсифікату молочної продукції – масла селянського солодковершкового наступних виробників: ПВП «Молокозавод Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело аналіз поступлення масла селянського солодковершкового вказаних виробників у торговельні заклади області та провело моніторингові відвідування роздрібних торгових точок, агропродовольчих ринків.

Результат пошуку зображень за запитом "підроблене масло"

 

У результаті проведеної роботи фахівці перевірили 346 гуртівень і магазинів, 95 торгових точок на агропродовольчих ринках Прикарпаття, інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У ході перевірки Держпродспоживслужба не виявила масло селянське солодковершкове під маркою зазначених підприємств, яке реалізується в торговій мережі на території Франківщини. Приватне виробниче підприємство «Молокозавод Карпати» не здійснює виробничої діяльності (раніше виробляло сир-косичку).

Однак, за короткий період практично немає можливості перевірити всі торгові точки та об’єкти, які реалізують молочну продукцію.

Головне управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області, перш за все, звертається до покупців та споживачів молочної продукції, зокрема масла, з проханнями:

– не купувати масло на стихійних ринках;
– завжди уважно читати склад продукції;
– низька ціна – завжди привід засумніватися у справжності продукту;
– при наявності невідповідностей в маркуванні, наявності фальсифікованого продукту – масла селянського солодковершкового вище перелічених виробників, інформувати районні (міські) управління (відділи) Головного управління Держпродспродспоживслужби Прикарпаття;
– реалізаторам, торговим агентам необхідно звертати увагу на реалізацію масла селянського солодковершкового, яке повинно супроводжуватись товарно-транспортними накладними, сертифікатами якості, а маркування відповідати встановленим вимогам.