5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Лютого, 2020
Головна Здоров'я У пошуках фейкового масла: Держпродспоживслужба не виявила фальсифікату на Прикарпатті

У пошуках фейкового масла: Держпродспоживслужба не виявила фальсифікату на Прикарпатті

Засоби масової інформації (ТСН, інтернет-видання) раніше озвучували інформацію про наявність в торгівельній мережі України фальсифікату молочної продукції – масла селянського солодковершкового наступних виробників: ПВП «Молокозавод Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело аналіз поступлення масла селянського солодковершкового вказаних виробників у торговельні заклади області та провело моніторингові відвідування роздрібних торгових точок, агропродовольчих ринків.

Результат пошуку зображень за запитом "підроблене масло"

 

У результаті проведеної роботи фахівці перевірили 346 гуртівень і магазинів, 95 торгових точок на агропродовольчих ринках Прикарпаття, інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У ході перевірки Держпродспоживслужба не виявила масло селянське солодковершкове під маркою зазначених підприємств, яке реалізується в торговій мережі на території Франківщини. Приватне виробниче підприємство «Молокозавод Карпати» не здійснює виробничої діяльності (раніше виробляло сир-косичку).

Однак, за короткий період практично немає можливості перевірити всі торгові точки та об’єкти, які реалізують молочну продукцію.

Головне управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області, перш за все, звертається до покупців та споживачів молочної продукції, зокрема масла, з проханнями:

– не купувати масло на стихійних ринках;
– завжди уважно читати склад продукції;
– низька ціна – завжди привід засумніватися у справжності продукту;
– при наявності невідповідностей в маркуванні, наявності фальсифікованого продукту – масла селянського солодковершкового вище перелічених виробників, інформувати районні (міські) управління (відділи) Головного управління Держпродспродспоживслужби Прикарпаття;
– реалізаторам, торговим агентам необхідно звертати увагу на реалізацію масла селянського солодковершкового, яке повинно супроводжуватись товарно-транспортними накладними, сертифікатами якості, а маркування відповідати встановленим вимогам.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Прикарпатті знову активізувалися шахраї, які "розводять" місцевих підприємців

На Прикарпатті знову активізувалися шахраї, які “розводять” місцевих підприємців

0
Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, на стаціонарні та мобільні телефони підприємців надходять телефонні дзвінки від невідомих...