fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 20 Січня, 2020
Головна Не визначене У президентському рейтингу Тимошенко трохи випереджає Порошенка

У президентському рейтингу Тимошенко трохи випереджає Порошенка

Лідерами президентського рейтингу в Україні є лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко та чинний президент Петро Порошенко, але розрив між ними невеликий.
Результат пошуку зображень за запитом "У президентському рейтингу Тимошенко трохи випереджає Порошенка"

Про це свідчить грудневе опитування фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва й соціологічної служби Центру Разумкова, презентоване 23 січня у Києві.
Готовність взяти участь у президентських виборах висловили 67,1% респондентів, а радше не готові 20,4%.
Якби вибори президента відбулися наприкінці грудня 2017 року, 8,7% усіх опитаних підтримали б Юлію Тимошенко, а 7,6% – Петра Порошенка. При цьому з тих, хто планує піти на вибори, лідера “Батьківщини” підтримують 12,1%, а чинного президента – 10,2%.
По 5,8% підтримки набрали лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко (7,8% тих, хто пішов би на дільницю) та лідер партії “За життя” Вадим Рабінович (7,7% готових голосувати).
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко набрав 4,8% підтримки усіх респондентів і 6% голосів тих, хто пішов би на вибори. Далі у рейтингу йдуть лідер партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко (3,8% і 5,2% відповідно) та лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий (3,5% і 4,9%).
Іншого, не запропонованого соціологами, політика готові підтримати на виборах 13,5% (15,9% від тих, хто пішов би на вибори).
Не брали б участі в голосуванні 17,2%, а не змогли відповісти близько 1/5 респондентів.

 

 

 

Дві третини населення України (66,7%) вважають, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 18,8% вірить, що такі лідери вже є.
Це дослідження проводили з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком анексованого Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Фінансування опитування здійснене в межах проекту МАТРА посольства Нідерландів.
У листопаді першу п’ятірку кандидатів на президентських виборах складали: Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Святослав Вакарчук, Юрій Бойко та Анатолій Гриценко (за даними “Соцису”, КМІСу, групи “Рейтинг” та Центру Разумкова).
У грудні вже Тимошенко трохи випереджала Порошенка – і за даними КМІСу, і за даними групи “Рейтинг”.

Олена Рощенко, УП

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Ланчинській об’єднаній громаді запрацював сучасний ЦНАП

0
У Ланчинській ОТГ запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг. Про це повідомили у Надвірнянській РДА. ЦНАП Розташований на першому...
×

Вподобайте нас у Facebook