У прикарпатському райцентрі вирубали алею каштанів, аби збудувати базар посеред дороги
Диван на коліщатках в темній вітальні

У прикарпатському райцентрі вирубали алею каштанів, аби збудувати базар посеред дороги ФОТО

Автор: Ігор Василик
19/11/2020 16:23
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні
Днями у Верховині на вулиці Шептицького вирубали каштанову алею. Активісти наголошують: зелені насадження знищили задля будівництва сувенірного ринку і запевняють: жодних дозволів чи ордерів на вирубку зелених насаджень не існує.

У відеозверненнях, опублікованих у соціальній мережі Фейсбук активістка Наталія Руденко розповідає, що базарчик місцеві чиновники вирішили розмістити просто посеред вулиці, якою щодня користується чимало людей. Власне про майбутній сувенірний ринок люди довідалися випадково, забивши на сполох після знищення великої алеї дерев.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Місцева влада стверджує, що шлях до розвитку Карпат – це варварське знищення столітніх дерев, не дивлячись на те, що перед виборами чиновники брали участь в акції «Озеленення України». Після всіх наших запитів, нам не надали жодної дозвільної документації, чим порушили наше право на доступ до публічної інформації. Все, що ми змогли отримати з публічних джерел – це свідчення про те, що рішення про вирубку і будівництво приймалося членами не громади, а членами однієї родини під лозунгом «все, що ми робимо, виключно заради блага громади.

Обурення людей справедливе, бо схоже, громаду без її відома використали для збагачення приватних осіб наближених до влади. Нам «рекомендували» мовчати, бо дерева і так вже не повернути. Цікавий факт полягає також в тому, що місце колишньої алеї – це роздільна смуга двох проїжджих частин вулиці. Всі розуміють небезпеку для майбутніх купців, тому у мешканців складається враження, що каштани – це тільки початок руйнації. Сувенірний ринок для Верховини мав би стати культурною платформою, де були б представлені народні умільці Верховинщини, проводилися різні туристичні івенти, майстер-класи, тощо. Натомість нам намагаються «підсунути» кілька будок на дорозі, – розповідає Наталія Руденко.

Активісти збираються відстоювати свою позицію до кінця і звернутися з позовом до правоохоронних органів. А також планують відродити каштанову алею і посадити на ній молоді дерева.