14 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна Суспільство У Рогатині провели ярмарок вакансій

У Рогатині провели ярмарок вакансій

5 листопада фахівці Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели ярмарок вакансій для шукачів роботи.

Під час ярмарку свої вакансії презентували ТзОВ «Голд Дроп-Україна», ТзОВ Фірма «ІМА», ТОВ ВКФ «СКЛО-ПАК», Територіальний центр соціального обслуговування Рогатинського району, КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня», ФОП Олександра Павлів, ФОП Софія Дубчак, ФОП Андрій Пакула, ФОП Наталія Ставнича, ФОП Михайло Люклян, Рогатинський районний військовий комісаріат та 16 ДПРЧ Управління ДСУ з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Присутніх проінформували про історію створення підприємств, види діяльності, наявні вакантні посади, умови праці та її оплату, вимоги до працівників, перспективи кар’єрного росту та інше. Окрім того, шукачів роботи ознайомлено з новітніми формами обслуговування клієнтів службою зайнятості.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У Тлумацькому районі почали масово гинути бджоли

У Тлумацькому районі почали масово гинути бджоли

0
Підтримати галузь бджільництва в Україні та захистити її від негативного впливу використання пестицидів та агрохімікатів в сільському господарстві. З...