5 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Влада У Спаській ОТГ стартували у розробці Стратегії розвитку

У Спаській ОТГ стартували у розробці Стратегії розвитку

Розвинути туризм, запобігти міграції мешканців за межі громади та зробити послуги у громаді кращими – такими бачать сьогодні головні завдання на найближчі кілька років у Спаській громаді Рожнятівського району. А ключиком до реалізації бодай частини з цих пріоритетів є результати опитування мешканців громади, згідно з якими третина опитаних вважає себе підприємливими людьми і готові розвивати малий бізнес.
Результат пошуку зображень за запитом "У Спаській ОТГ"

У Спаській ОТГ разом з радниками Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону, Ігор Мельничук, Тетяна Данилів і Наталія Вінничук стартували з розробкою Стратегії розвитку громади до 2027 року.

Йшлося про соціально-економічний профіль громади, історичні аспекти та загальне бачення напрямку руху громади. Зокрема, Ігор Мельничук розповів про результати анкетування мешканців громади, Тетяна Данилів акцентувала увагу на унікальних ресурсах громади, а Наталія Вінничук розповіла про основи налагодження комунікації всередині громади.

«Головною метою розробки Стратегії для Спаської ОТГ є наближення послуг до людей, піднесення рівня цих адміністративних послуг та наближення їх до рівня великих міст. Багато викликів є у сфері соцзахисту, адже є тенденція старіння населення. Проте у громаді є досить багато дітей. Саме для їх розвитку та становлення – зараз ми і маємо працювати. Бо коли є діти, тоді і у громади є майбутнє», – зазначив голова Спаської ОТГ Микола Медвідь.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!