У США представили законопроєкт про визнання Росії спонсоркою тероризму
Диван на коліщатках в темній вітальні

У США представили законопроєкт про визнання Росії спонсоркою тероризму

Автор: Світлана Якимчук
15/09/2022 12:13
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
Азов

На розгляд верхньої палати Конгресу США надійшов новий законопроєкт. Відповідно до нього росія кваліфікується як держава-спонсор тероризму.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Про це інформує Правда.іф з посиланням на “Голос Америки”

Його підготували сенатори, що представляють обидві парламентські партії – демократ Річард Блюменталь і республіканець Ліндсі Грем. Якщо документ ухвалять, то це дозволятиме подавати позови до судів США за дії москви в Україні.

Представляючи законопроєкт, сенатор Блюменталь пояснив його необхідність та актуальність убивствами мирних українців та іншими проявами жорстокості, що супроводжують російське вторгнення в Україну.

Другий співавтор законопроєкту сенатор Грем підкреслив, що включення росії до списку держав-спонсорів тероризму стане переконливим свідченням американської підтримки як Києву, так і іншим союзникам США. Водночас, за його словами, це дозволить запроваджувати проти росії жорсткі санкції.

При цьому наразі невідомо, коли законопроєкт буде винесений на голосування.

Конгрес і адміністрація Байдена проти визнання

Представник Держдепартаменту США Нед Прайс розповів, що конгрес і адміністрація Байдена обговорюють застосування щодо росії санкцій, аналогічних обмеженням, що накладаються на держави-спонсорів тероризму.

Держдепартамент оцінює всі факти стосовно закону США про держави-спонсори тероризму, але не хотів би проголошувати росію такою. Можливі непередбачені наслідки оголошення. Такий крок міг би стати на заваді вивезенню українського зерна з портів. Ми вважаємо, що є якісніші методи,— заявив Прайс.

За словами Прайса, адміністрація Байдена продовжуватиме обговорювати “аналогічні заходи”.